Sprchový šampon s medem

Sprchový šampon s medem lze využívat nejen na pokožce, ale také při umývání vlasů.

Dostupnost Skladem
Kód: 6.1
128 Kč
Sprchový šampon s medem

• zjemňuje pokožku
• výborně umývá a skvěle voní
• působí relaxačně na celý organismus

„Jestli hledáte pro svou pokožku změnu, s tímto sprchovým šamponem ji pocítíte už po první koupeli. Med má velmi specifické vlastnosti – obsahuje spoustu vitamínů, pomáhá nám se uvolnit, a navíc hydratuje pokožku. Užijte si každý den alespoň pár minut relaxace a dokonalého osvěžení smyslů.“

Návod k použití:
Používejte jako běžný sprchový šampon. Vhodný pro citlivou pokožku, možno používat také jako vlasový šampon pro kompletní péči o celé tělo.

Přírodní povzbuzení
Med provází lidstvo už tisíce let a znát jej přitom nemusíme jen z křupavého chlebíku nebo medových koláčků. Používá se v mýdlech, tekutých mýdlech i sprchových šamponech, protože skvěle hydratuje a zjemňuje naši pleť – už po prvním použití ucítíte rozdíl v hebkosti a uvolněnosti pokožky.

Kromě tohoto efektu působí také antisepticky, to znamená, že likviduje celou řadu bakterií a výborně čistí. Nedráždí přitom ani velmi citlivou pokožku a je maximálně šetrný i při každodenním používání.

Sprchový šampon s medem lze využívat nejen na pokožce, ale také při umývání vlasů. I když v naší nabídce najdete specializované produkty jako Šampon s propolisem nebo Medový šampon s kondicionérem, tento šampon lze používat pro péči o celé tělo.