Sada na výrobu svíček z barevných plátů včelího vosku

Sada na výrobu čtyř svíček z barevných plátů včelího vosku (pláty ze včelího vosku, knoty, návod na výrobu)

Dostupnost Skladem
Kód: 210
195 Kč
Sada na výrobu svíček z barevných plátů včelího vosku
sada na vyrobu svicek z barevnych platu vcelarskeprodukty
Akce

Svíčku z barevných mezistěn (voskových plátů) přesně podle vašich představ si můžete vytvořit sami, v klidu a pohodlí vašeho domova a umožnit dětem projevit svůj talent a rozvinout své zájmy.

Z této sady barevných mezistěn (voskových plátů) lze vyrobit čtyři svíčky

  • svíčka válec velký
  • svíčka válec střední
  • svíčka válec malý
  • kónická svíčka

Podrobný postup
1) Voskový plát položte na podložku
2) Plát musíte nechat před samotným stočením mírně nahřát, bude tak pružnější a vláčnější. Při nižší teplotě je totiž křehký, takže by vám při stáčení zpočátku praskal. Podle vašich domácích možností použijte třeba fén
3) Knot položte na kraj voskového plátu a začněte s rolováním. Voskový plát opatrně ohýbejte kolem knotu, zpočátku je to velmi pracné a mohou vzniknout mírné prasklinky, které se dalšími vrstvami schovají. Koncovou hranu voskového plátu pak přitiskněte pevně k tělu svíčky, a ještě ručně doformujte případné nerovnosti.
4) Nakonec zkraťte knot na potřebnou délku.

Upozornění
Nezapomeňte při zapálení svíčky dodržovat základní bezpečnostní pravidla. Svíčku postavte na nehořlavý povrch, ujistěte se, že je stabilní a nemůže se během hoření převrhnout. Odstraňte z dosahu hořlaviny a těkavé látky. Pozor např. na záclony a jiné dekorace, které by se od svíčky, pokud nejsou v bezpečné vzdálenosti, mohly zapálit. Svíčku umístěte mimo dosah malých dětí a mějte ji během hoření pod dohledem. Jedině tak můžete předejít nechtěnému příjezdu hasičů a vychutnat si vůni hořící medové svíčky.

V případě, že byste dali přednost sadě na výrobu svíček z plátů včelího vosku ve žlutém provedení.