Mýdlo s mateří kašičkou - bílé

Značka: Pleva

Mateří kašička bývá někdy nazývána jako elixír mládí. Včelí královna, která je kašičkou krmena, se totiž dožívá až 20× vyššího věku než ostatní členky úlu.

Dostupnost Skladem u dodavatele
Kód: 6.5
80 Kč
Mýdlo s mateří kašičkou - bílé
Značka: Pleva

„Mateří kašička bývá někdy nazývána jako elixír mládí. Včelí královna, která je kašičkou krmena, se totiž dožívá až 20× vyššího věku než ostatní členky úlu. Takže... Proč kašičku nepoužít na naši pokožku, a uchovat jí tak mladiství vzhled co nejdéle?“

Pro hebkost a kvalitu
Mateří kašičku člověk využívá při výrobě krémů, pleťových mlék, a dokonce i jako výživu ve formě tabletek. Obsahuje mnoho vitamínů, minerálů a stopových prvků, které jednoduše přispívají k doplnění energie našich buněk.

Složení je pro nás stále z části zahaleno tajemstvím, nicméně potvrzené je velké množství bílkovin, aminokyselin a přítomné jsou také vitamíny jako zinek, kobalt a železo.

Do mýdla jsme ji přidali především pro zjemnění pleti, každé umytí vám udělá pokožku hebčí a vláčnější. Napomáhá regeneraci, nevysušuje, velmi pěkně voní a dobře umývá. Je to ideální mýdlo pro každodenní péči o ruce a obličej, doporučit jej můžeme i při koupelích celého těla.

Dopřejte si kvalitu – vaše pokožka si ji zaslouží.

Návod k použití: Lze používat na ruce, obličej i celé tělo. Vhodné pro denní péči o citlivou pleť.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělová kosmetika
Záruka: 2 roky