Pleťový krém a voda na akné

Značka: Pleva

Sada Pleťového krému na akné a Pleťové vody na akné s propolisem je svým složením vhodná pro aknózní a problematickou pleť. Pleťová voda působí velmi příznivě a omezuje tvorbu mazu.

Dostupnost Skladem u dodavatele
Kód: 3.10
298 Kč
Pleťový krém a voda na akné
Značka: Pleva
pletovy krem a voda na akne vcelarskeprodukty
Novinka

„Sada Pleťového krému na akné a Pleťové vody na akné s propolisem je svým složením vhodná pro aknózní a problematickou pleť. Hodí se nejen pro náctileté, ale také pro dospělé, u kterých problémy se zánětlivou pletí přetrvávají i do pozdějšího věku. Pleťová voda působí velmi příznivě a omezuje tvorbu mazu. Díky pravidelnému mazání Pleťovým krémem bude vaše pleť živější, matnější a zdravá.“

Návod k použití
Pleťovou vodu používejte dvakrát denně, ráno a večer. Krém stačí jednou denně. Pleťovou vodou na akné pečlivě vyčistěte pokožku na obličeji, krku a dekoltu. Čistit můžete i několikrát, pokud je kosmetický tampon či vata stále plná nečistot. Po vyčistění pleti použijte Pleťový krém na akné, který jemně vmasírujte do celého povrchu vyčištěné pokožky.

Skvělá dvojka pro problematickou pleť
Kombinace pleťové vody a pleťového krému je určena pro aknózní pleť se sklony k častým zánětům, ucpaným pórům a dalším problémům. Pleťová voda hloubkově vyčistí a poradí si i s nečistotami, které nejsou rozpustné ve vodě. Pleťový krém problematické pleti dodá potřebnou hydrataci, ale zároveň na ní nezanechává mastný film a nezpůsobuje mastný vzhled. Oba produkty obsahují účinný propolis, který podporuje hojení.

Složení obou produktů jsme navíc v letošním roce vylepšili o přírodní účinné látky, které poskytují komplexní léčbu všech kožních poruch spojených s akné.

Pleťovou vodu jsme vylepšili přidáním biotechnologické látky Phycosaccharide AC, která hloubkově hojí poruchy spojené s akné. Její testy na velkém vzorku lidí s opravdu problematickou pletí nás ohromily.

Praktická sada s účinným propolisem
Díky pravidelnému ošetření pleťovou vodou a pleťovým krémem bude vaše pleť živější, matnější a zdravější. Nabízíme je ve společném balení, protože současným používáním obou přípravků se výrazně zvyšuje jejich účinnost.

Problematická aknózní pleť totiž potřebuje speciální čistící péči a snad ještě více hydrataci pleťového krému. Kombinace obou produktů však není určena pouze pro teenagery, chválí si ji i celá řada žen, které akné vůbec nemají, ale naši sadu pleťové vody a pleťového krému si oblíbily pro skvělé účinky propolisu.

Obecně jim vyhovuje i opravdu hloubkové a kvalitní čištění pleti a velmi rády používají krém, který nezanechává pokožku lesklou a zbytečně mastnou. Oba produkty jsou určeny pro citlivou a problematickou pleť, proto budou vyhovovat i ženám, které mají jemnější pleť a na trhu velmi těžko hledají citlivý a zároveň účinný prostředek k čištění a hydrataci pleti.