Pánský pleťový krém 50g

Značka: Pleva

Denní krém s ochranou proti UV záření a atmosférickým vlivům, s hydratačním účinkem s dostatečným promaštěním eliminujícím negativní vliv holení.

Dostupnost Skladem u dodavatele
Kód: 3.11
284 Kč
Pánský pleťový krém 50g
Značka: Pleva
panska pletovy krem 50g vcelarskeprodukty
Novinka

„Byl vyvinut pro specifickou pánskou pleť jako denní krém s ochranou proti UV záření a atmosférickým vlivům, s hydratačním účinkem s dostatečným promaštěním eliminujícím negativní vliv holení. Denním ošetřením je pleť pevná a jemná.“

Návod k použití
Krém je vhodný pro každodenní užití. Naneste menší množství na pleť a jemně rozetřete, krém se do několika vteřin vstřebá. Doporučujeme používat ráno jako denní krém a večer jako zklidňující krém po holení, který perfektně promastí pleť.

I pleť muže potřebuje péči
A právě pro specifickou pánskou pleť jsme vyvinuli originální medový krém. Pokud bychom měli hovořit terminologií dámské kosmetiky, jedná se o denní krém s hydratačním účinkem. Předpokládáme, že to bude jediný krém na kosmetické poličce muže, a tak jsme při jeho vývoji mysleli na celodenní používání: Přes den chrání pleť proti UV záření a atmosférickým vlivům, po večerním holení zase pleť dostatečně promastí a sníží negativní vliv holení. Krém se velmi dobře vstřebává, protože nepočítáme s tím, že by muži trávili v koupelně dlouhé minuty. Pomáhá proti vráskám a podporuje tvorbu přirozeného ochranného povlaku pleti.

Muži nemají o nic méně citlivou pleť než ženy. Vysušuje ji stejné sluníčko, ošlehá ji prudký vítr a navíc ji několikrát týdně podráždí holení. Podobně jako jemná ženská pleť potřebuje i ta mužská hydrataci, ochranu a péči. Ženy se často diví, když muž občas použije jejich krém na ruce nebo nezkušeně otevírá tělové mléko, ale potřeba hydratovat suchou pleť je naprosto přirozená. A protože věříme, že i muži potřebují vlastní kvalitní kosmetiku, vyvinuli jsme pro ně tento unikátní krém. Pánský krém s medem je vhodný jako dárek pro manžela, tátu i tchána. Ocení ho ve studených zimních obdobích, ale také na jaře, kdy je pleť stejně unavená jako celý organismus. Velmi snadno se vstřebává a voní po medu, což žádného muže rozhodně nemůže urazit.